360° Enerji ×

10

TEMMUZ2019
360 ENERJİ HERKESİ DÜŞÜNÜR!

Yenilebilir enerji çözümleri ile iş dünyasında adından çokça söz ettiren 360 Enerji; geleceğin daha yaşanabilir ve faydalı kılınması için herkese pratik çözümlerde bulunuyor.

 

Teknik, hukuki ve mali analizlerden proje geliştirmeye, ürün tedarikinden kurulum sonrası bakım ve işletmeye kadar anahtar teslim danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunan 360 Enerji hem sanayi de hem de bireysel de küçük ama etkili fark yaratan tavsiyelerde bulunuyor, geleceğin daha sürdürülebilir olması için şimdiden çalışmalarına başlıyor.

 

360 Enerji ailesi, özellikle evlerde hem bütçeye hem de ülkeye katkı sağlayacak bildiriler yayınlayarak, herkesi doğru ve bilinçli enerji kullanımına davet ediyor.

 

Tasarrufa evlerdeki aydınlatmalarla başlanılması gerektiğini, akkor ampuller yerine LED aydınlatma tercih edilmesini dile getiren 360 Enerji; böylelikle hane içinde 10 kat daha tasarruflu bir hayata geçileceğini ifade ederken, LED aydınlatmaların akkor ampullere göre yaklaşık 25 kat daha uzun ömürlü olduğunu da dile getiriyor.