360° Enerji ×

10

TEMMUZ2019
EVDE KAL TASARRUFLA KAL!

Elektrik piyasası, enerji verimliliği, yenilenebilir enerji sistemleri ve dijitalizasyon çözümleri alanlarında danışmanlık ve proje geliştirme hizmetleri sunan 360 Enerji, evde kaldığımız süre boyunca enerjinin doğru bir şekilde kullanılması için herkesi bilinçlendirmeye devam ediyor!

 

“Hastalık küresel, mücadele ulusal” diyen tüm Türkiye, gönüllü karantinaya uymaya kendisinin ve sevdiklerinin sağlığını korumaya devam ederken, evlerinde de uzun soluklu vakit geçirme zamanı buldular. 360 Enerji ailesi de sosyal izolasyonun yoğun olduğu son günlerde sosyal medya hesaplarından takipçilerini özellikle doğru enerji tüketimi ile ilgili bilgilendirme çalışmalarına devam ederek, her hanenin bu dönemden tasarruflu bir şekilde çıkması için çalışıyor.  

 

Evde kalınan sürece boyunca enerjiyi doğru kullanmaya teşvik eden 360 Enerji, ilk olarak aydınlatma sistemlerinin tamamen değiştirilmesi gerektiğini dile getiriyor. Aydınlatmada tasarruf sağlayan yüksek verimli enerji armatürlerine geçilmesinin altını çizen 360 Enerji, bu sayede yüzde seksen civarında ev tasarrufu sağlanabileceğini dile getiriyor. Bununla birlikte apartman içi ya da evlerin belli odalarında sensörlü aydınlatmalara da geçilmesi gerektiğini tavsiye ediyor. 

 

Evde kalının süre zarfında enerjiyi doğru kullanmaya yönelik bilinçlendirmelerine devam edecek olan 360 Enerji, gelecekte yenilebilir enerjinin her hanede olması için çalışmalarına daha da ağırlık vermiş durumda.