360° Enerji ×
Dijitalizasyon

Güvenli, sağlıklı ve kolay kontrol edilebilir elektriksel altyapı, en üst seviye iş sağlığı ve güvenliği, kestirimci bakım olanağı, uzun ekipman ömrü, minimum insan hatası ve fire oranı, ekipman ve vardiya performans ile stok durum izlenebilirliği vb. aksiyonlarla üretim verimliliğini ve kaliteyi artırarak hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlamaktayız. Dijitalizasyon çözümleri ile verdiğimiz hizmetleri 5 ana başlık altında toplayabiliriz.

Enerji Santralleri Otomasyon, Altyapı ve İşletme&Bakım Çözümleri
Sıvı Doğalgaz (LNG), Yüzer Depolama ve Gaz Tesisi (FSRU) vb. özel projelerle, Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali vb. Termik Santrallerin otomasyon, elektriksel altyapı ve işletme&bakım süreçlerini yönetiyor, performans iyileştirme çözümlerimizle daha yüksek verimlilik elde etmenize yardımcı olacak en ileri teknoloji ve kontrol konseptlerini sunuyoruz.
Endüstri 4.0 / Endüstriyel Otomasyon Çözümleri
PLC-SCADA Sistemleri, IoT (Nesnelerin Interneti), DCS vb. son teknoloji dijitalizasyon çözümlerimizle, Endüstri 4.0 normlarında üretim yapmanızı sağlıyoruz.
ERP Çözümleri ve Entegrasyonları
Üretim, Tedarik Zinciri Yönetimi, Mali Yönetim, Proje Yönetimi, IK Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi vb. tüm sürecin yazılımsal olarak yönetimini sağlayarak operasyonel verimliliğinizi artırıyoruz.
İşletmeye Özel Yazılım Çözümleri
Üretim Takip ve Kontrol Sistemleri (MES), Üretim Verimliliği, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, Erken Uyarı Sistemleri, Raporlama/Trend Analizleri hizmetleri sunabilen, kullanıcı dostu arayüze sahip, desktop ve mobil kullanıma uygun, bulut tabanlı çözümler
Enerji Ölçme ve İzleme Sistemleri
Enerji ölçme, izleme ve enerji veri yönetim sistemleriyle enerji tüketim değerlerinizi ölçüp, analiz ediyor ve analiz sonuçlarına göre raporlayıp 360° Enerji yatırımlarınıza yön veriyoruz. Yatırım sonrası elde ettiğiniz verimlilik artışları ve maliyet düşüşlerini, kullanıcı dostu ara yüzle tablet veya telefonunuzdan izleyip, düzenli kontrol edebilmenizi sağlıyoruz. Ekipman, operatör veya kullanıcı hatalarından kaynaklı arızaları en hızlı şekilde gözlemleyip, işletme ve bakım maliyetlerinizi en aza indiriyoruz.