360° Enerji ×
Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir enerji çözümleriyle 360° Enerji olarak teknik, hukuki ve mali analizlerden proje geliştirmeye, ürün tedariğinden kurulum sonrası bakım ve işletmeye kadar anahtar teslim danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimizin kendi enerji ihtiyaçlarını temiz ve yenilenebilir kaynaklardan karşılamalarını sağlıyoruz. İlk aşamada sunduğumuz fizibilite raporları, işletmenize yapılacak yenilenebilir enerji projesinin 3 boyutlu çizimleri, detaylı üretim değerleri, finansal tablolar ve yatırımın geri dönüş süresini gösteren ekonomik analizleri içermektedir.

ÇATI VE CEPHE ÜZERİ GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
2012 yılından bugüne, 7 farklı bölgede, 50 MW Lisanslı, 300 MW Lisanssız olmak üzere toplam 350 MW güneş enerji santrali proje geliştirme tecrübemizle müşterilerimize, Bakanlık tarafından son zamanlarda açıklanan yeni mevzuatlarla ve %50’den fazla düşen ilk yatırım maliyetleriyle popüler hale gelen çatı ve cephe üzeri güneş enerjisi projelerinin anahtar teslim mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini sunuyoruz.
RÜZGAR ENERJİ SİSTEMLERİ

2013 yılından bugüne, toplam 40 MW rüzgar enerji santrali proje geliştirme tecrübemizle müşterilerimize, Bakanlık tarafından açıklanan son mevzuatla potansiyeli yüksek olan yerlerde hibrit (güneş + rüzgar) projelerin anahtar teslim mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini sunuyoruz.