360° Enerji ×
BİZ KİMİZ

360°  Enerji; elektrik piyasası, enerji verimliliği, yenilenebilir enerji sistemleri ve dijitalizasyon çözümleri alanlarında danışmanlık ve proje geliştirme hizmetlerini tek çatı altına toplayan bir markadır. Tasarruflu ve temiz enerji ilkesini, verdiği 4 ayrı danışmanlık hizmeti ile hayata geçiren 360° Enerji, daha iyi bir gelecek için somut çözümler üretmektedir. Verdiği danışmanlık hizmetleri ve bu danışmanlık hizmetleri sonucu oluşturulan raporlarla enerji verimliliği, yenilenebilir enerji ve dijitalizasyon projeleri de geliştiren 360° Enerji, müşterilerine kısa sürede somut ve sürdürülebilir tasarruf planları oluşturmaktadır.

Neden 360° Enerji?

Elektrik piyasası, enerji verimliliği, yenilenebilir enerji sistemleri ve dijitalizasyon çözümleri alanlarında danışmanlık ve proje geliştirme hizmetlerini piyasada ayrı ayrı veren birçok firma bulunsa da tasarruflu ve temiz enerji için gerekli olan bu hizmetleri tek bir çatı altında toplayıp veren tek marka 360° Enerji’dir. Ayrıca bütün hizmetlerin tek bir muhatap ile çözülmesi ve tüm çözüm çalışmalarının birbirleri ile koordineli bir şekilde yürütülmesi sayesinde 360 Enerji hem maliyet hem de zaman konusunda büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Dünya genelinde nüfus artışı ve ürün çeşitliliğinden kaynaklı olarak her geçen gün artan tüketim ve üretim grafiğinin oluşturduğu tablo sayesinde dünyamızın havası ve doğası her geçen gün biraz daha tahrip edilmekte ve biraz daha yok edilmektedir. Özellikle üretim için kullanılan fosil yakıtlı enerjiler, yüksek emisyon salımı sağladıkları için geleceğin dünyasından her geçen gün bir parça daha koparmakta ve yok etmektedir. Bu nedenle 360 Enerji olarak daha iyi ve daha yeşil bir gelecek için yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını yaygınlaştırmak yegâne amaçlarımızdan birisidir. Yenilenebilir enerjinin yanı sıra enerji verimliliği alanındaki çözümlerimizle de daha az emisyon salımı sağlayarak var olan fosil yakıt enerjisinin olası zararlarını minimum seviyeye indirmek istiyoruz. Daha iyi bir gelecek için 360 Enerji…