Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

360 Enerji a.ş. kurumsal

Türkiye’nin Global Enerji Şirketi 

360 Enerji, Türkiye’nin enerjideki dijitalleşen yolculuğu boyunca yenilenebilir enerji alanı başta olmak üzere pek çok alandaki atılımında büyük sorumluluklar alarak Türkiye’nin global enerji şirketi olma yolundaki iddasını sürdürdü. Bugün elektrikli araç şarj istasyonları kurulum, 100 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca Türkiye’nin sanayileşmesinden küreselleşmesine kadar pek çok atılımında sorumluluk alarak rakiplerinden ayrışmayı başardı ve her zaman ilklerin öncüsü oldu.  Bakım ve işletme alanında gösterdiği performans ile sektöründeki öncülerden biri oldu.
 
360 Enerji ailesi enerji sektörüne sağladığı katma değerin yanı sıra, yaptığı yatırımlar ile Türkiye’nin gücüne güç katan şirketler arasında bulunuyor. Türkiye’nin dört bir yanında kurulan Güneş Enerjisi Santralleri, Akarsu Tipi Hidroelektrik Santralleri ile gücünü yenilenebilir enerji kaynaklarından alan 360 Enerji, doğayı ve yarınlara olan bağlılığını kurum amaçları ile bağdaştırıyor.
 
Türkiye’nin geleceğinin elektriklendiği yarınlarda, geçmişinden aldığı derin kurumsal izleri, operasyonel ve teknik ilkelerine yansıtacak olan 360 Enerji, yarının elektrifikasyonuna bugünden merhaba diyor.
 
360 Enerji tüm faaliyetlerini ve çalışmalarını, ulusal ve uluslarası alandaki  standartlarda, müşteri memnuniyeti odaklı yürütmektedir. Kurum kültürü, sosyal sorumluluk ve bağ etkileşimlerine önem verilerek inşaa edilen kurum yapısı, en iyi hizmeti en iyi kalitede vermek için çalışmalarını sürdürmekte.
 
360 Enerji, yarının şarj ağını, Türkiye’nin Şarj Ağı’nı, bugünden sizlere sunuyor